-HAKKIMIZDA-

1995 yılına kadar deri ticareti ve ayakkabı imalatı ile iştigal eden, bu yıldan itibaren Türk Silahlı Kuvvetleri’nin çeşitli giyim kuşam ve teçhizat alımlarına iştirak etmeye başlamış ve faaliyet konusu sadece askeri giyim kuşam olan Türkiye’nin sayılı firmalarından biridir.
2005 yılında, İstanbul Zeytinburnun da Konfeksiyon, İkitelli O.S.B.de Dar dokuma fabrikası ve Altın kaplama tesisi işletmeye alınmıştır.
2006 yılından itibaren AR- GE kapsamında yapmış olduğu özverili çalışmalarıyla takdir almış, ordumuzun kullandığı birçok ürünün tasarım, planlanma ve geliştirilmesinde katkı sağlamıştır. Yine AR- GE kapsamında dünyanın çeşitli ülkelerindeki kendi branşında imalat yapan firmalarla entegrasyon sağlayarak, kalitesini en üst seviye çıkartmıştır.
2012 yılından itibaren, merkezi Bursa olmak üzere Kara ve Balık avcılığı konusunda’da çeşitli ürünlerin imalatı başlanmış, Türkiye genelinde 600 aşkın bayimize hizmet etmektedir.
2017 yılında Bursada 450 m2’de çeşitli giyim-kuşam,teçhizat ve nakış rütbe imalatı başlanmıştır.
2019 yılı sonunda toplamda 1200 m2 Av ve Doğa sporları ekipmanları perakende mağazası kurulumu tamamlanmıştır.
Biz, vatan, borcunu namus borcu sayarak yerine getiren Mehmetçiklerimizin ve onlara emir komuta eden TSK’lerinin profesyonel, personelinin görevlerini ifa ederken kullanacakları malzemenin kaliteli, işlevsel, kullanışlı ve dayanıklı olması gerektiğini özümsemiş ve bu konuda ödün vermeden hizmete devam etmeyi kendine görev edinmiş bir yönetim ve 100’ü aşkın emekçisiyle Ersav ailesiyiz.
Saygılarımızla,
× Whatsapp Destek Hattı